GoldenXiaomi - گلدن شیائومی
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات گلدن شیائومی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت گلدن شیائومی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط گلدن شیائومی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گلدن شیائومی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گلدن شیائومی از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گلدن شیائومی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گلدن شیائومی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گلدن شیائومی اقدام کند. همچنین از آنجا که گلدن شیائومی یک وب‌سایت خرده ‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف فروشنده و شرایط گارانتی

محصولات ارایه شده در وب سایت گلدن شیائومی از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و برخی از کالاهای ارایه شده شامل گارانتی رسمی هستند و برخی دیگر شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و برخی دیگر شامل گارانتی ۷ روزه تعویض هستند. شرایط گارانتی رسمی در وب سایت شرکت گارانتی کننده و یا کارت گارانتی همراه کالا درج شده است و گلدن شیائومی مسئولیتی در زمینه گارانتی این دسته از محصولات ندارد. شرایط گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و گارانتی ۷ روزه تعویض در صفحه بازگشت کالا درج شده است و طبق قوانین مندرج شده بازگشت کالا انجام می شود.

شرایط ارسال کالا

گلدن شیائومی به وسیله حامل های پست جمهوری اسلامی ایران و پیک موتوری سفارشات را برای مشتریان خود ارسال می کند .

شرایط ارسال و زمان لازم برای رسیدن سفارش به دست مشتری در صفحه شرایط ارسال کالا به صورت کامل درج شده است.

شرایط بازگشت کالا

به منظور اطمینان خاطر از خرید اینترنتی خود در گلدن شیائومی امکان بازگشت کالا مهیا شده است و جزئیات شرایط بازگشت کالا به صورت کامل در صفحه شرایط بازگشت کالا درج شده است.

ارتباطات الکترونیکی

گلدن شیائومی تنها بوسیله ایمیل بخش پشتیبانی با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و هر گونه ارتباط دیگری از سایر ایمیل ها و یا پیام رسان ها در خصوص پشتیبانی مشتریان قابل اعتبار نیست.